środa, 16 stycznia 2019

[ZŁOTA WĘDKA] Uwaga wędkarze! Pochwalcie się na naszych łamach złowioną przez siebie rybą

Fot.: materiały Expressmedia

Andrzej Pawełczak

Trwa kolejny plebiscyt „Złota Wędka”. Jest on przeznaczony dla wędkarzy z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy będą mieli okazję pochwalić się złowioną przez siebie dużą rybą.

W plebiscycie chodzi o wybór najlepszego zdjęcia wędkarza, oczywiście, ze złowionym przez niego okazem.


W konkursie mogą wziąć udział hobbyści, posiadający aktualnie ważną kartę wędkarską, mieszkający na terytorium województwa kujawsko-pomorskiego.

Prześlij zgłoszenie


Nasz plebiscyt rozpoczął się 16 czerwca. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 czerwca do godziny 23.59 drogą elektroniczną pod adresem: zdjecie@expressmedia.pl. W plebiscycie może wziąć udział tylko jedno zdjęcie tego samego wędkarza. Jeśli jednak przyśle on więcej niż jedno, to prawo wyboru zdjęcia, które weźmie udział w plebiscycie, należy do Komisji Plebiscytowej.

Co powinno się znaleźć w zgłoszeniu, aby było brane pod uwagę przez Komisję Plebiscytową? Zgłoszenie powinno zawierać: zdjęcie ze złowioną przez siebie rybą, imię i nazwisko wędkarza, adres zamieszkania wędkarza, krótki opis zdjęcia (na przykład miejsce, gdzie ryba została złowiona, w jakich okolicznościach, co posłużyło za przynętę, itp.), numer telefonu do kontaktu w sprawach plebiscytu, zgodę na wykorzystanie wizerunku osoby na zdjęciu.

W przypadku, gdy zgłoszenie pochodzi od innej osoby niż kandydat, należy przesłać zgodę wędkarza na wykorzystanie jego wizerunku.

Głosowanie od 7 lipca


A więc do dzieła. Na pewno macie dokumentację fotograficzną ze swoich najlepszych osiągnięć wędkarskich. Teraz jest okazja, aby się pochwalić złowionym okazem. 7 lipca na stronie internetowej www.plebiscyty.expressmedia.pl zostanie opublikowana lista zweryfikowanych kandydatur do udziału w plebiscycie.

Głosować na nie będzie można za pomocą SMS-ów do 31 lipca do godziny 23.59. Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia od naszych Czytelników.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.